Julius Samek
Sádrokartony
> > > >
> >
> > > >
> > > >

Minerální podhledy

Minerální podhledy

Co jsou minerální podhledy?

Podhledy úzce souvisí se samotnými sádrokartony, výhoda minerálních podhledů je, že jsou demontovatelné a umožňují tak snadný přístup do prostoru nad nimi (do prostoru k technickému vedení, elektroinstalaci, osvětlení, ventilaci atd.). Další předností je i jejich jednoduchá a rychlá montáž. Součástí naší nabídky jsou i profily a příslušenství.

Systém podhledů se skládá z nosného rastru tvořeného hliníkovými profily (různých tvarů, šířky a barev), jenž je zavěšen pod stávajícím stropem a podhledových desek, které jsou vyrobeny z lisovaných minerálních vláken s pojivem či jiného materiálu. Standardní rozměr desek je 600x600 mm, ale je možné dodat i jiné rozměry. Tloušťky jsou 15 nebo 20 mm.

Montáž minerálních podhledů je velmi rychlá. Velkou výhodou je také nízká cena. Podhledové minerální desky umožňují vytvářet estetické stropní podhledy a jejich předností ke komplexnost systému, nízká hmotnost, variabilita, snadná a rychlá montáž a protipožární odolnost. Desky mohou být aplikovány i do zatěžovaných prostorů. Více obrázků je v referencích.

> > > >